Здати під заставу телефон в ломбард, оцінка стільникових телефонів | Ломбард «ДАРС»

Ломбард приймає під заставу мобільні телефони

Як отримати кредит?

Крок 1. Прийти до відділення ломбарду з паспортом, ідентифікаційним кодом та предметом застави;

Крок 2. Вибрати строк і розмір кредиту;

Крок 3. Оформити договір;

Крок 4. Отримати гроші на руки;

Крок 5. Погасити кредит в установлений строк і забрати майно.

Умови:

Кредит можна взяти строком від 1 до 60 днів.

Ви отримуєте  на руки від 97 до 99% оціночної вартості виробу.

Оплата відсотків по кредиту залежить від строку користування та суми. Чим більший розмір кредиту і довший строк, тим менший відсоток за користування.

Ломбард надає можливість погашати кредит частковими платежами або достроково, при цьому відсоток перераховується за фактичну кількість днів користування.

Після закінчення строку кліент повинен прийти до відділення, щоб погасити кредит і забрати своє майно, або подовжити строк дії договору.

Можлива відстрочка погашення кредиту.

Опис

Мати кілька грошових знаків – сувора життєва необхідність. Вони потрібні для покупки продуктів, товарів першої необхідності, електроніки і предметів розкоші. Навряд чи без грошей можна відправитися в подорож – нехай навіть без придбання путівки в турфірмі. Основний, а часом і єдине джерело надходжень до сімейного бюджету – робота або бізнес. У найбільш сприятливих обставин їх цілком вистачає для задоволення всіх потреб, хоча б найбільш нагальних. Але цілком можливі ситуації, коли грошей не вистачає, і доводиться шукати будь-які додаткові джерела. Один з них – ломбард телефонів.

Коли потрібен ломбард телефонів

Навіть при непоганому рівні матеріального добробуту час від часу доводиться шукати гроші – для вирішення будь-яких термінових завдань або проблем. Це можуть бути:

 • покупка палаючого туру;
 • бажання придбати рідкісну модель побутової техніки, вже зняту з виробництва – робити це потрібно терміново;
 • проста нестача грошей через нераціонального розподілу коштів
 • і багато інших випадків, в яких може допомогти ломбард стільникових телефонів.

Просте оформлення банківського кредиту може виручити далеко не завжди – «традиційні» фінансові інститути висувають досить великий список вимог до позичальника, включаючи сприятливу кредитну історію і наявність підтвердженого джерела постійного доходу. Збір необхідних для оформлення банківського кредиту документів займає чимало часу, після чого покупка може стати вже неактуальною – гарячий тур «згорів» остаточно, а жадану річ в магазині купив інша людина. Та й навряд чи має сенс починати всю цю епопею для отримання грошей в сумі, еквівалентній всього парі сотень доларів. Цих складнощів можна уникнути, якщо просто принести телефон в ломбард.

Не дуже хороший і займ в одній з мікрофінансових організацій – гроші тут можна отримати дуже швидко, але під позамежний відсоток. Набагато простіше і швидше, та й на більш вигідних умовах здати телефон в ломбард і отримати потрібну суму (або хоча б її частину) в той же день.

Переваги методу

Закласти телефон в ломбард – найнадійніший їм безпрограшний спосіб отримати терміново невелику суму грошей. Мобільний телефон або сучасний смартфон – техніка затребувана і високоліквідна. А тому позику під заставу телефону в нашій компанії ви отримаєте практично гарантовано. Якщо, звичайно, ви принесете апарат в повній справності і не дуже вийшов з моди.

Переваги отримання грошей в нашій компанії очевидні:

 • відсутність необхідності збору різних документів – потрібні тільки паспорт і телефон під заставу;
 • мінімум часу на оформлення – оцінка телефону в ломбарді проводиться на місці, в присутності позичальника;
 • приємна процентна ставка;
 • можливість здати телефон в ломбард за ціною вище, ніж ви зможете продати апарат самостійно;
 • можливість продовжити термін погашення позики або відмовитися від викупу свого апарату.

Як отримати і повернути гроші

Отримати гроші в ломбарді для телефонів дуже просто. Для цього достатньо прийти в наш офіс, маючи при собі телефон (предмет застави) і документ, що засвідчує особу. Наш фахівець оцінить апарат і повідомить позичальника, на яку суму грошей він може розраховувати. За згодою клієнта буде складено договір, і позичальник піде додому з грошима, залишивши телефон в заставу.

При оцінці апарату звертають увагу на його ринкову вартість, термін експлуатації, особливості моделі, затребуваність на ринку, зовнішній вигляд і поточний технічний стан.

Отримані гроші можна повернути в ломбард в термін або достроково. Якщо виникають труднощі, термін може бути продовжений. При неможливості повернути отримані гроші телефон буде проданий.

 

Необхідні документи:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код

 

Правила надання фінансового кредиту