«Ломбард Дарс» був заснований 02 жовтня 1995 року для здійснення діяльності з надання населенню фінансових кредитів під заставу майна. В даний час клієнти ломбарду можуть отримати кредит під заставу виробів з дорогоцінних металів, мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, цифрової фото- і відеотехніки. Вироби з дорогоцінних металів, не викуплені клієнтами в строк повернення кредиту, відправляються до Державної скарбниці Національного банку України для поповнення золотовалютних запасів.

На сьогодні «Ломбард Дарс» є одним з провідних ломбардів м.Харкова та має одну з найбільших мереж відділень. На сьогодні мережа Ломбарду Дарс налічує більше 32 відділень, розташованих в найбільш зручних для клієнтів місцях: супермаркети, ринки, магазини, переходи станцій метро. «Ломбард Дарс» постійно працює над розширенням мережі відділень для поліпшення якості обслуговування наших клієнтів.

Рівень компетентності, а також багаторічний досвід роботи касирів-експертів ломбарду дозволяє постійно покращувати рівень обслуговування наших клієнтів, а також застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

«Ломбард Дарс» надає фінансові кредити на термін від 1 до 60 днів, при цьому клієнт може здійснити частковий викуп заставного майна, продовжити строк користування фінансовим кредитом, а також здійснити оплату за користування кредитом, без погашення основного тіла кредиту. «Ломбард Дарс» надає пільгові умови користування кредитом для інвалідів I і II групи та студентів. 

З моменту свого заснування «Ломбард Дарс» займається благодійною діяльністю, надаючи допомогу Харківському обласному притулку для неповнолітніх «Гармонія». «Ломбард Дарс» надає також матеріальну допомогу Товариству інвалідів-візочників, а також Харківському міському союзу ветеранів Афганістану.

Працюючи на ринку фінансових послуг більше 25 років «Ломбард Дарс» довів свою стабільність і надійність. Головними принципами нашої роботи залишаються чесність, порядність і добросовісність, а також прагнення стати для наших клієнтів надійним помічником у вирішенні фінансових питань.

Ліцензія

Свідоцтво

Наші заслуги