Вітаємо Вас на офіційному сайті фінансової компанії «Ломбард Дарс».

Іноді в житті трапляються такі ситуації, корду терміново потрібна певнасума грошей. Сьогодні серед всіх перевірених способів отримання коштів, самим популярним і затребуваним є оформлення кредиту під заставу в ломбарді.

Наша мережа салонів налічує понад 40 відділень, які розташовані у всіх районах міста. У нас можна отримати кредит під заставу не тільки дорогоцінних металів, але і цифрової техніки.

 

Особливості укладення угод про позики в ломбардах Харкова

 

Якщо Ви шукаєте, де можна отримати терміново гроші під заставу, то Ви потрапили за правильною адресою. У нас Ви можете розраховувати на професійне обслуговування, максимально комфортні умови для отримання кредитів, а також безумовне виконання зобов'язань перед нашими клієнтами. Взяти кредит під заставу можна в лічені хвилини, так як ми цінуємо час наших клієнтів.

Серед інших переваг нашого ломбарду в Харкові:

  • конфіденційність - ми гарантуємо анонімність будь-якої інформації, отриманої від нашого клієнта;
  • надійність - забезпечення збереження майна, залишеного в ломбардах Харкова;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта - застосування спеціальних бонусних програм;
  • висока оціночна вартість майна - ціни в ломбардах нашої мережі набагато вище, ніж у конкурентів.

Як взяти гроші під заставу

Взяти кредит під заставу дуже просто. Головна умова - клієнт обов'язково повинен бути повнолітнім. З документів Вам знадобиться паспорт і ідентифікаційний номер платника податків.

Процедура отримання кредиту в ломбардах Дарс в Харкові починається з визначення оціночної вартості заставного майна. Для цього у нас працюють професійні експерти - оцінювачі. Вони об'єктивно оцінять вироби, а також дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять щодо умов отримання кредитів.

Сума кредиту безпосередньо залежатиме від багатьох чинників. Серед них: ліквідність заставного майна, його стан, наявність дефектів або несправностей.

Зазвичай взяти гроші під заставу можна на термін до 60 днів. Але, з огляду на те, що в житті трапляються різні ситуації і не все йде за планом, при необхідності кожен клієнт має право на пролонгацію вже діючого договору кредиту. Для цього Вам необхідно просто звернутися в одне з наших відділень і виплатити відсотки за користування отриманим кредит. Основну суму кредиту Ви зможете погасити пізніше.

Головне - все робити вчасно, не порушуючи зазначені в договорі терміни, для того щоб уникнути нарахування штрафних санкцій.

Наші переваги

Ми пропонуємо прозору систему нарахування відсотків і гнучкі умови співпраці.

Наша фінансова компанія здійснює свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства України.

Для забезпечення схоронності Ваших цінностей все наші відділення обладнані надійними системами безпеки.

Ми працюємо для того, щоб кожен зміг здійснити задумане. З нашою підтримкою фінансові проблеми ніколи не стануть перешкодою на шляху здійснення Ваших планів. Одного разу звернувшись в «Ломбард Дарс», Ви переконаєтеся, що співпраця з нами може бути не тільки вигідним, але і приємним!