Оцінка виробів

Дополнительное описание

Кредитний калькулятор в Харкові дозволяє розрахувати приблизну вартість кредиту перед його оформленням. Це спеціальна безкоштовна програма, яка необхідна кожному позичальнику, щоб зрозуміти, на що саме він може розраховувати зі своїм рівнем доходу.

Що таке калькулятор кредиту

Це програма, яка дозволяє кредит розрахувати онлайн з урахуванням формули, яка використовується в конкретно взятій організації. Якщо ви вирішили позичити гроші в нашому ломбарді, то за допомогою даної програми можете заздалегідь уточнити, скільки вам буде надано. Для оформлення позики будуть потрібні:

Варто розуміти, що періодично формула змінюється. Чим вище вартість дорогоцінних металів на ринку, тим більше клієнт може отримати за грам золота або срібла. Таким чином, даний калькулятор кредиту буде надавати різні можливі для оформлення суми, в залежності від того, коли ви вирішили ним скористатися.

Як розрахувати суму кредиту за допомогою програми

Самостійно кредит розрахувати неможливо, але за допомогою цієї програми можна отримати приблизні відомості. У ній є кілька змінних, в залежності від яких можна уточнити:

Для отримання розрахунку потрібно вказати, який дорогоцінний метал надається в ломбард в якості застави, який його вага, проба і на скільки днів потрібні гроші.

Однак точно розрахувати суму кредиту проблематично, так як на процентну ставку впливає кілька чинників. Клієнт може припустити, під який відсоток кредитор дасть йому гроші в борг, але підсумкова вартість позики визначається фахівцями і прописується в договорі.
Переваги кредитного калькулятора онлайн
Існує кілька важливих переваг у цієї програми, а саме:

За допомогою кредитного калькулятора розрахувати вартість позики можна протягом декількох хвилин. Але потрібно розуміти, що при наданні декількох речей з дорогоцінних металів потрібно зробити кілька розрахунків.

Наприклад, якщо клієнт хоче надати золоті сережки 585 проби і виріб з срібла 900 проби, то буде потрібно зробити два окремі розрахунки. Програма дає дані про максимальну можливу суму. Вона може відрізнятися від фактичної. Максимальна різниця зазвичай не перевищує 15%.

На рішення про суму кредитування впливають стан кредитної історії, зовнішній вигляд виробів, розмір доходу і багато іншого. Якщо клієнт не повертає гроші вчасно, то ломбард має право залишити заставний предмет у себе на підставі чинного законодавства.

Процентний калькулятор кредиту для ломбарду

Необхідно використовувати онлайн кредитний калькулятор конкретно взятої компанії для отримання найбільш точних даних. Програма на нашому сайті створена з урахуванням особливостей роботи ломбарду. Таким чином, ви зможете отримати найбільш об’єктивну інформацію.

Якщо застосовувати загальний кредитний калькулятор, який може знаходитися на інших сайтах, то інформація буде сильно відрізнятися. Тому всім позичальникам рекомендується зробити попередній розрахунок вартості позики саме на сайті нашого ломбарду. Це дозволить оформити позику найбільш швидко і без зайвих проблем.

Якщо залишаються додаткові питання, то їх можна поставити за телефоном або по електронній пошті. Також фахівці готові відповісти на них в офісах обслуговування.

Наступний етап

Допоможе взяти кредит калькулятор, який знаходиться у нас на сайті. Після отримання інформації про можливу суму необхідно подати заявку та надати повний пакет документів. Це робиться в офісі обслуговування або в режимі онлайн.

Онлайн заявка дозволяє заощадити час, так як вам треба буде прийти в офіс обслуговування з уже предодобренним кредитом. Таким чином, треба буде тільки вирішити питання з формальностями і отримати гроші. Зазвичай це займає кілька хвилин.

Дострокове гасіння позики можливо. Ніякі штрафи і комісії за це не передбачені. Потрібно лише уточнити, яку суму потрібно внести для погашення заборгованості. Після оплати виріб, що знаходиться в заставі, повертається законному власнику. Які саме предмети з дорогоцінних металів приймаються в заставу можна уточнити у фахівців ломбарду.