Кредит під заставу золота

Кредит під заставу золота

 

Коли виникає гостра необхідність в грошах, не завжди можуть допомогти друзі і знайомі. Але що робити, якщо вам потрібна не дуже велика сума? Вихід є – ви можете закласти в ломбард золото 585 проби, а також інших проб, отримавши гроші в кредит.

Гроші можуть знадобитися на оплату навчання дитини, купівлю необхідних ліків або ж просто продуктів харчування, оплату комунальних послуг при затримці виплати зарплати.

Чому це вигідно?

Ось основні переваги кредиту під заставу золота:

Ціна золота за грам в ломбарді

Оціночна вартість ювелірних прикрас та інших виробів з дорогоцінних металів, в деяких ломбардах може залежати від зовнішнього вигляду виробу і його стану. Крім того, в кредитних організаціях на оціночну вартість майна може вплинути можливість його подальшої реалізації.

Якщо вам потрібна точна оцінна вартість в ломбарді грама золота 585 проби, скористайтеся калькулятором на сайті, який складе попередній розрахунок кредиту. Калькулятор дозволяє вибрати необхідну пробу вироби, вага виробу, вказати бажаний термін кредитування. Після визначення всіх параметрів на екрані буде показана сума грошей, яку видадуть клієнту на руки, а також плата за користування. Для отримання більш детальної інформації по кредитуванню зверніться в одне з наших відділень.

Зверніть увагу! Максимальний термін кредитування – 60 днів. Мінімальний термін кредитування – 1 день.

У «Ломбарді Дарс» клієнту видають на руки 97-99% оцінної вартості заставних виробів.

Прийом золота в ломбарді

Багаторічний досвід роботи у фінансовій галузі дозволяє нам надавати якісні послуги і пропонувати вигідні умови клієнту.

Якщо ви зацікавлені надати золото в ломбард, візьміть з собою паспорт і код і приходьте в наше відділення, де вам гарантовані індивідуальний підхід і високий рівень сервісу. Вам не потрібно надавати документи з місця роботи, довідку про розмір заробітної плати та інше.

Процедура оформлення договору кредиту займе кілька хвилин. Після оцінки виробів вам залишиться укласти договір кредиту і відразу ж отримати гроші на руки.