Кредит під заставу техніки

Ломбард приймає під заставу:

 • Мобільні телефони;
 • Планшети;
 • Ноутбуки;
 • Фото і відео техніку.

Як отримати кредит?

Крок 1. Прийти до відділення ломбарду з паспортом, ідентифікаційним кодом та предметом застави;

Крок 2. Вибрати строк і розмір кредиту;

Крок 3. Оформити договір;

Крок 4. Отримати гроші на руки;

Крок 5. Погасити кредит в установлений строк і забрати майно.

Умови:

Кредит можна взяти строком від 1 до 60 днів.

Ви отримуєте  на руки від 97 до 99% оціночної вартості виробу.

Оплата відсотків по кредиту залежить від строку користування та суми. Чим більший розмір кредиту і довший строк, тим менший відсоток за користування.

Ломбард надає можливість погашати кредит частковими платежами або достроково, при цьому відсоток перераховується за фактичну кількість днів користування.

Після закінчення строку кліент повинен прийти до відділення, щоб погасити кредит і забрати своє майно, або подовжити строк дії договору.

Можлива відстрочка погашення кредиту.

Опис

У кожного хоча б раз в житті траплялися ситуації, коли терміново потрібні були гроші, а дістати їх нізвідки – друзі дати грошей в борг, а зарплата ще через тиждень. Де ж дістати необхідну суму? Звичайно, можна взяти кредит в банку. Але, як правило, розгляд заявки на отримання грошових коштів таким чином триває як мінімум кілька днів. Та й маленькі суми банк не видає.

Що ж робити? Продати що – небудь непотрібне? Це теж вимагає часу, та й шанс, що швидко вийде виручити потрібну суму грошей, досить малий.

Якщо у вас є цифрова або побутова техніка, яка вам вже не потрібна або без якої ви зможете обійтися пару тижнів, то грошову проблему вирішити просто.

Для цього достатньо лише здати техніку в ломбард на зручний для вас термін і отримати необхідну суму відразу ж в день звернення. Практично будь-який ломбард під заставу техніки видасть потрібну вам суму.

Чому здати техніку в ломбард вигідно

Коли потрібно терміново отримати певну суму грошей в короткі терміни, ломбард – це, зручний і безпечний варіант. У чому ж його переваги? За допомогою ломбарду по прийому техніки можна:

 • отримати необхідну суму грошей на термін від місяця до трьох;
 • виплатити за це мінімальну суму відсотків за користування кредитом;
 • при неможливості або небажання повернення грошей для викупу техніки можна просто залишити її в ломбарді; сума, виплачена ломбардом клієнту, навіть з урахуванням необхідності виплати відсотків, вкладається в реальну вартість закладеної техніки.

Кредит під заставу побутової техніки – досить поширене явище. Звичайно, найчастіше в заставу віддають коштовності або ювелірні прикраси, але спеціалізовані ломбарди з прийому побутової техніки стають все більш популярними.

Здати техніку в ломбард досить просто. Для цього достатньо прийти в будь-яке відділення ломбарду з технікою, яку ви хочете здати під заставу, паспортом та ідентифікаційним кодом. Попередній розрахунок можна отримати за номером телефону, залишивши заявку на кредит під заставу техніки на сайті компанії. Під час візиту до відділення необхідно вибрати суму кредиту і термін кредитування. Потім – оформити договір на надання послуг, що займе не більше п’яти хвилин вашого часу. Після оформлення договору клієнт ломбарду отримує на руки готівку грошові кошти. Після закінчення терміну договору достатньо повернути отриманий в ломбарді кредит з нарахованими відсотками за його користування.

Яку техніку можна здавати в ломбард?

Незважаючи на те, що ломбарди приймають побутову техніку під заставу, закласти техніку в ломбард можливо тільки при дотриманні деяких умов. Ломбарди, найчастіше, приймають під заставу:

 • мобільні телефони, смартфони, планшети;
 • ноутбуки;
 • ПК;
 • фото- і відеокамери.

Дана техніка під заставу здається в ломбард на термін від 1 дня до 60 днів. Цього часу цілком достатньо, щоб вирішити фінансові проблеми і викупити в ломбарді своє майно.

Ломбард битовойтехнікі в Харкові дозволяє скористатися будь-яким зручним терміном кредиту під заставу побутової техніки. Але одне правило постійно – чим більше розмір і термін кредитування, тим меншу суму відсотків за користування кредитом вам доведеться заплатити.

Ломбард техніки в Харкові дозволяє клієнту повернути суму отриманого кредиту частинами або достроково.

Після закінчення терміну договору необхідно виплатити суму отриманого кредиту, яка обумовлена в договорі з ломбардом по прийому техніки, або ж продовжити термін дії договору кредиту, сплативши суму відсотків за користування.

У будь-якому випадку сума відсотків за користування кредитом в ломбарді буде менше, ніж в банківському кредиті або мікропозик, а умови кредитування більш комфортні.

 

Необхідні документи:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код

 

Правила надання фінансового кредиту