кредит під заставу срібла

Кредит під заставу срібла

 

Сьогодні здати срібло в ломбард – непросте завдання. Найчастіше ломбарди приймають під заставу ювелірні вироби з золота, а вироби з срібла беруть неохоче, за заниженою оціночною вартістю за грам або відмовляються приймати.

У нашому ломбарді ви можете отримати кредит під заставу дорогоцінних виробів зі срібла, вибравши необхідний вам термін кредитування, і відразу ж отримати необхідну вам суму грошей.

У нашому ломбарді вам не потрібно додатково надавати довідки про доходи або вказувати цільове призначення кредиту. Ми надаємо нецільові споживчі кредити.

Переваги

Здати срібло під заставу в Харкові найвигідніше в «Ломбарді Дарс». Ось наші основні переваги:

  1. Гарантуємо надійність і високий рівень сервісу – ми працюємо на ринку ломбардних послуг більше 20 років і маємо широку мережу відділень, розташованих у всіх районах нашого міста.
  2. Ми пропонуємо більш вигідні умови для деяких категорій громадян: інвалідів 1, 2 груп, студентів і учнів.
  3. Швидке оформлення кредиту. Клієнт передає ювелірні вироби на оцінку експерту – оцінювачу, визначається оціночна вартість майна та сума кредиту, після чого ви отримуєте необхідну суму кредиту на руки. Це максимально швидкий і зручний спосіб отримати гроші в день звернення в ломбард.
  4. Гнучкі умови кредитування дозволять вам погасити повну суму кредиту достроково або частково, при необхідності продовжити термін користування кредитом. Крім того, при достроковому погашенні кредиту проводиться перерахунок відсотків за користування, виходячи з фактичної кількості днів користування кредитом.
  5. Ви можете дізнатися приблизну суму кредиту на нашому сайті, використовуючи калькулятор попереднього розрахунку кредиту, а також вибрати найбільш зручний для вас відділення ломбарду. Також ви зможете ознайомитися з нашими умовами кредитування.
  6. Для укладення договору кредиту вам буде потрібно всього два документи – паспорт та ідентифікаційний код.
  7. Вигідні умови кредитування: чим більша сума кредиту і термін кредитування, тим менше процентна ставка за користування кредитом.

Що необхідно знати?

Ми обслуговуємо осіб старше 18 років. Мінімальний термін кредитування в «Ломбарді Дарс» – 1 день. Максимальний термін кредитування – 60 календарних днів.

Зверніть увагу! Не береться під заставу срібло в злитках, а також срібло промислового і технічного призначення.

«Ломбард Дарс» має всі необхідні ліцензії та дозволи та здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України. З дозвільною документацією можна ознайомитися на офіційному сайті ломбарду. Працюючи на ринку ломбардних послуг більше 20 років, ми заслужили довіру наших клієнтів.

Ціна за грам срібла в ломбарді

Скільки коштує 1 грам срібла в ломбарді? Щоб відповісти на це питання, потрібно врахувати вага виробу і його пробу.

Ціна срібла за грам в «Ломбарді Дарс» відповідає реальним ринковим показниками. Звертаючись в «Ломбард Дарс» ви отримаєте на руки – до 97-99% оцінної вартості ваших виробів.

Для попереднього розрахунку кредиту скористайтеся калькулятором на сайті. Так ви зможете визначити необхідний вам термін кредитування і більш вигідну суму кредиту

Для докладної консультації з кредитування зверніться в одне з наших відділень, де кваліфіковані експерти зможуть надати вам всю необхідну інформацію по кредитуванню.

Отримати гроші

Це один з найбільш швидких і простих способів отримати гроші під заставу майна від провідного ломбарду міста. Якщо вам терміново необхідні гроші, звертайтеся в «Ломбард Дарс» – це чесність, порядність, високий рівень обслуговування і прозорі умови кредитування.