Кредит під заставу дороцінних металів

Ломбард приймає під заставу вироби із:

  • Золота
  • Срібла

Як отримати кредит?

Крок 1. Прийти до відділення ломбарду з паспортом, ідентифікаційним кодом та предметом застави;

Крок 2. Вибрати строк та розмір кредиту;

Крок 3. Оформити договір;

Крок 4. Отримати гроші на руки;

Крок 5. Погасити кредит в установлений строк і забрати майно.

Умови:

Кредит можна взяти строком від 1 до 60 днів.

Ви отримуєте  на руки від 97 до 99% оціночної вартості виробу.

Оплата відсотків по кредиту залежить від строку користування та суми. Чим більший розмір кредиту і довший строк, тим менший відсоток за користування.

Ломбард надає можливість погашати кредит частковими платежами або достроково, при цьому відсоток перераховується за фактичну кількість днів користування.

Після закінчення строку кліент повинен прийти до відділення щоб погасити кредит і забрати своє майно, або подовжити строк дії договору.

Можлива відстрочка погашення кредиту.

Опис

У повсякденному житті нам усім необхідні гроші – це аксіома. Але буває так, що іноді грошей не вистачає до наступної зарплати або просто виникає необхідність в терміновій покупці. У цьому випадку може допомогти звернення до ювелірний ломбард.

Фінансові труднощі: витоки і рішення

Сума грошей в сімейному бюджеті обмежується розміром доходу членів сім’ї. Головна неприємність полягає в тому, що гроші закінчуються часом дещо раніше очікуваного нового надходження. В результаті сім’я змушена відмовлятися від необхідних покупок, економити або ж брати в борг у друзів і родичів. Або – як варіант, отримати кредит під заставу ювелірних прикрас.
Причин скрутного фінансового становища може бути кілька:

  • Відсутність звички планування сімейного бюджету;
  • Непередбачені витрати;
  • Необхідність термінової покупки будь-яких товарів;
  • Друг чи родич попросив у борг і так далі.

Особливо часто грошей до зарплати не вистачає в сім’ях, де буває неправильний стиль відвідування магазинів – коли вирушаєш тільки за хлібом, а повертаєшся додому з повними пакетами продуктів.

З якої причини виникли фінансові проблеми, не має значення. Набагато важливіше визначити шляхи вирішення виниклих проблем. А їх може бути кілька – від пошуку грошей в борг у колег до звернення в банк. Ці способи навряд чи можна вважати гарантією швидкого отримання грошей. А ось отримання кредиту під заставу ювелірних виробів в нашому ломбарді – гарантія швидкого вирішення всіх ваших поточних фінансових проблем. Звернувшись до нас, ви отримаєте необхідну суму грошей відразу ж після оформлення договору – під заставу виробів із золота і срібла.

Як отримати гроші

Використання послуг ломбарду ювелірних прикрас – найкращий і швидкий спосіб знайти гроші на термінову незаплановану покупку. У цьому на власному досвіді встигли вже переконатися багато сотень наших клієнтів.

У кожного з нас вдома є ювелірні вироби, які цілком можуть стати предметом застави. Деякі з них просто лежать без діла в скриньці, очікуючи свого часу. Якщо у вас виникли фінансові проблеми, від яких ніхто не застрахований, просто зверніться в ломбард ювелірних виробів, і ваші проблеми будуть вирішені лише за кілька хвилин. Жоден банк не зможе запропонувати вам таке швидке вирішення проблеми. Друзі, родичі і колеги по роботі теж навряд чи зможуть вам допомогти так само оперативно.
Для отримання кредиту в ломбарді потрібно при собі мати тільки паспорт, ідентифікаційний код і коштовності для застави. Оцінка ювелірних виробів і оформлення договору займуть мінімум вашого часу і в цей же день ви отримаєте на руки до 99% оціночної вартості виробів. Повернути кредит та отримати назад в ломбарді ювелірні прикраси можна декількома способами:

  • в кінці терміну (гроші видаються на термін від одного дня до двох місяців);
  • частинами;
  • достроково.

При виникненні труднощів з поверненням отриманих під заставу коштів ми надамо вам відстрочку платежу.